Łomża

AKTUALNOŚCI

2017-08-23 08:04

Wakacyjne Przedszkola za nami!

W Łomży zakończyliśmy właśnie nasz pierwszy wakacyjny sezon zajęć. I to jak! W zajęciach uczestniczyli Rodzice naszych Zawodników prezentując pełne poświęcenie i zaangażowanie. Z resztą, zobaczcie sami!

Do zajęć oprócz naszych zawodników zaprosiliśmy jak co miesiąc również ich Rodziców. Zdjęcia mówią same za siebie więc zachęcamy do zaglądania do naszej Galerii. 

 

 

 

 

 

Przypominamy także, że już od 3 września startujemy z nowym sezonem Piłkarskich Przeszkoli w Łomży! Zajęcia są przeznaczone dla dzieci w wieku 3-7 lat a dołączyć do nas możecie w każdej chwili klikając TUTAJ :)

MULTIMEDIA
MIEJSCE TRENINGÓW
Zasięg Legia Soccer Schools

Liczba zawodników: 4 310

Liczba lokalizacji: 102

Liczba drużyn: 322

Legia Soccer Schools na YouTube