Zapisz swoje dziecko na tren... Skorzystaj z treningu GRATIS... Zimowe Obozy Legii - ruszyły...

AKTUALNOŚCI

2019-06-04 09:16

Uroczysty trening Legia Soccer Schools za nami!

Autor: LSS Fot. Damian Kujawa, Janusz Partyka

1 czerwca, w Dzień Dziecka podczas Święta Łazienkowskiej, na głównej płycie Stadionu Legii odbył się uroczysty trening młodych piłkarzy Legia Soccer Schools. W ciągu całego dnia w treningach udział wzięło ponad 4000 dzieci w wieku od 3 do 14 lat ze wszystkich projektów Legia Soccer Schools z ośrodków całej Polski!

16 boisk na każdą godzinę, ponad 80 trenerów, kilkudziesięciu wolontariuszy i niezliczone tłumy rodziców oraz kibiców – to statystyki pokazujące skalę przedsięwzięcia jakie było naszym udziałem 1 czerwca. W treningach podzielonych na tury wzięli udział podopieczni wszystkich ośrodków Legia Soccer Schools z każdego programu sportowego z całej Polski.

 

Galeria zdjęć z oficjalnego treningu Legia Soccer Schools znajduje się TUTAJ. Fot. Damian Kujawa, Janusz Partyka, Jacek Prondzynski

 

 

Po zajęciach najmłodsi legioniści i legionistki wyruszyli ze swoimi rodzinami na trybunę wschodnią, gdzie czekała na nich moc dodatkowych atrakcji przygotowanych tego dnia przez Legię Warszawa oraz jej partnerów. Jedną z dostępnych aktywności była wielka rodzinna impreza - Święto Łazienkowskiej. Dla uczestników organizatorzy przygotowali m.in.: taneczne i muzyczne występy, możliwość zwiedzenia autokaru drużyny Legii Warszawa, animacje i warsztaty dla dzieci – dmuchańce oraz strefy sportowe i edukacyjne, stanowiska sekcji sportowych Legii Warszawa (m.in. koszykówki, siatkówki, tenisa i judo), charytatywną loterię fantową oraz foodtrucki.

 

 

Dodatkowo w ramach Akademiach Klasy Ekstra dzieci mogły sprawdzić siłę swojego strzału na bramkę, refleks, lub przejść piłkarski tor z przeszkodami. Treningi w ramach Akademii Klasy Ekstra, to otwarte dla wszystkich chłopców i dziewczynek zajęcia, gdzie na najmłodszych czekają sportowe konkursy, gry i ćwiczenia sprawnościowe. Akademie Klasy Ekstra to projekt Fundacji Ekstraklasy oraz Ministerstwa Sportu i Turystyki. W przerwach pomiędzy zajęciami na wszystkich uczestników Akademii Klasy Ekstra czekało specjale piłkarskie miasteczko, a w nim między innymi: bramka celnościowa, bramka radarowa, quick feet, trenażery sprawdzające refleks i piłkarskie tory przeszkód.

 

 

Impreza co roku pokazuje, jak ogromną siłę stanowi nasza legijna rodzina!

 

 

 

 

 

 

MULTIMEDIA
LOKALIZACJE LEGIA SOCCER SCHOOLS
Zasięg Legia Soccer Schools

Liczba zawodników: 4 310

Liczba lokalizacji: 102

Liczba drużyn: 322

Legia Soccer Schools na YouTube