Trenuj w Legii! Zapisy czas ... Wyjątkowy start sezonu - TRE... Obozy Legii Lato 2020 - rusz...

AKTUALNOŚCI

2020-09-08 10:09

Uroczysty start sezonu na Stadionie Legii za nami! (FOTO)

Autor: Legia Soccer Schools Fot. Janusz Partyka, Paweł Marek Wójcik

W niedzielę, 6 września 2020 r., na głównej płycie Stadionu Legii przy Łazienkowskiej 3 odbył się uroczysty trening młodych piłkarzy Legia Soccer Schools, którym zarówno najmłodsi piłkarze naszego Klubu ale także zawodnicy innych sekcji w najlepszy z możliwych sposobów zainaugurowali sezon 2020/21!

6 września na głównej płycie Stadionu Legii odbył się uroczysty trening młodych piłkarzy Legia Soccer Schools oraz innych naszych sekcji z całej Polski! W ciągu całego dnia w treningach udział wzięło udział prawie dwa tysiące dzieci w wieku od 3 do 14 lat ze wszystkich projektów Legia Soccer Schools. W mistrzowski sposób otworzyliśmy sezon 2020/21, a impreza jak co roku pokazała, jak ogromną siłę stanowi nasza legijna rodzina!

 

Zdjęcie

 

Podczas całego wydarzenia dbaliśmy o bezpieczeństwo i zdrowie naszych podopiecznych, rodziców oraz trenerów. Ten rok różnił pod kątem organizacji m.in. brakiem atrakcji i aktywności na trybunie wschodniej, mniejszą liczba boisk na każdą godzinę, by uniknąć tłumów podczas rejestracji, ankietą zdrowotną otrzymywaną od każdego zawodnika, a także standardowymi procedurami bezpieczeństwa przed wejściem na obiekt.

 

Zdjęcie

 

Do tej pory uroczystymi treningami kończyliśmy sezon. Tym razem, z uwagi na warunki jakie zafundował nam rok 2020, nasze spotkanie nie odbyło się w czerwcu, a we wrześniu. W treningach podzielonych na tury wzięły udział podopieczni wszystkich ośrodków Legia Soccer Schools z każdego programu sportowego z całej Polski, a także innych dyscyplin sportu w ramach Legia Schools. Kilka boisk na każdą godzinę, kilkudziesięcioosobowa kadra doświadczonych trenerów, wolontariusze, a także rodzice – to statystyki pokazujące skalę przedsięwzięcia jakie było naszym udziałem 6 września. Zapraszamy do obejrzenia galerii z niedzielnej imprezy przy Łazienkowskiej a wszystkich zawodników do standardowych treningów w swoich lokalizacjach, których w Polsce jest prawie 100!

 

GALERIA ZDJĘĆ NR 1 - FOT. JANUSZ PARTYKA: KLIKNIJ

GALERIA ZDJĘC NR 2 - FOT. PAWEŁ MAREK WÓJCIK: KLIKNIJ

ZDJĘCIA GRUPOWE - FOT. PAWEŁ MAREK WÓJCIK: KLIKNIJ

 

CHCESZ U NAS TRENOWAĆ? ZAPISZ SIĘ - KLIKNIJ!

 

 

 

MULTIMEDIA
LOKALIZACJE LEGIA SOCCER SCHOOLS
Zasięg Legia Soccer Schools

Liczba zawodników: 4 310

Liczba lokalizacji: 102

Liczba drużyn: 322

Legia Soccer Schools na YouTube