Łomża

AKTUALNOŚCI

2017-06-22 09:05

TRENUJ W LEGII PODCZAS WAKACJI!

Pomimo zbliżającego się terminu zakończenia sezonu my nie zwalniamy tempa i mamy dla Was pomysł na aktywne spędzenie wakacji! Nasi najmłodsi legioniści będą mogli uczestniczyć w zajęciach Przedszkoli Piłkarskich, które będziemy organizować dla Was w Łomży właśnie w terminach wakacyjnych. Zapisz się już teraz i dołącz do wielkiej Rodziny Legia Soccer Schools!

Propozycja zajęć wakacyjnych przeznaczona jest zarówno dla aktualnych uczestników naszego programu jak i dla tych, którzy chcieliby dołączyć do naszej wielkiej Rodziny Legia Soccer Schools. Do zajęć w standardowym trybie wrócimy od nowego sezonu, we wrześniu. Zapraszamy do zapisów!

Harmonogram zajęć w Łomży:

- LIPIEC: zajęcia w PONIEDZIAŁKI i ŚRODY w terminach: 3 lipca, 5 lipca, 10 lipca, 12 lipca
- SIERPIEŃ: zajęcia w PONIEDZIAŁKI i ŚRODY w terminach: 7 sierpnia, 9 sierpnia, 14 sierpnia, 16 sierpnia

 

W jaki sposób dokonać zapisów?:
1. Zaloguj się na konto opiekuna przez adres http://panel.legiasoccerschools.pl gdzie loginem jest Państwa adres mailowy.
2. Po zalogowaniu kliknij w przycisk „Sklep Legia Soccer Schools” i wybierz nazwisko zawodnika, którego zamierzacie zapisać na wakacyjne zajęcia.
3. Wybierz z listy produkt „Zajęcia wakacyjne Przedszkoli piłkarskich” w odpowiedniej lokalizacji i zaakceptuj zakup kliknięciem „Zamawiam” na dole strony.
5. Wybrane produkty są doliczane do salda zawodnika, a historię zamówień możecie zobaczyć w widoku „Płatności” w tabelce „Produkty”.
6. Płatności dokonujecie Państwo na to samo, indywidualne konto zawodnika, którego dotychczas używacie do opłacenia abonamentu za treningi.

Uwaga: Warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest wniesienie opłaty miesięcznej w wysokości zaproponowanej dla wybranego ośrodka treningowego oraz akceptacja Regulaminu zajęć.
Ilość miejsc ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń.

Zajęcia przeznaczone dla dzieci w wieku 3-7 lat.

Regulamin zajęć - kliknij tutaj.

 

 

 

MULTIMEDIA
MIEJSCE TRENINGÓW
Zasięg Legia Soccer Schools

Liczba zawodników: 4 310

Liczba lokalizacji: 102

Liczba drużyn: 322

zobacz całą mapę
Legia Soccer Schools na YouTube