Nowy sezon Legia Soccer Scho... Szkoły Bramkarzy Legii - rus... Szkoły Techniki Legii - zapr...

AKTUALNOŚCI

2017-11-15 12:46

Staże trenerskie w Legii!

Autor: Legia Soccer Schools

Wzorem najlepszych szkółek piłkarskich, Legia Soccer Schools zaprasza na staże dla trenerów, których kolejna edycja odbędzie się w listopadzie br. przy okazji Międzynarodowego turnieju Legia Cup 2017! Będzie to kolejne szkolenie w ramach projektu edukacyjnego - ''Legia Coaching''.

ZAPISZ SIĘ NA WYBRANY STAŻ - KLIKNIJ

Staż trenerski w Legii Warszawa to okazja do zapoznania się z systemem szkolenia Akademii najlepszego Klubu w Polsce. Oferujemy obserwacje treningów i meczów grup młodzieżowych, II drużyny oraz I zespołu. Uczestnicy naszego projektu mogą liczyć także na liczne konsultacje warsztatowe z koordynatorami poszczególnych bloków sportowych. Nadrzędnym celem stażu będzie szeroko pojęta edukacja i poszerzenie wiedzy w każdym aspekcie z zakresu szkolenia młodzieży.

 

Zapraszamy na staże:

Staż trenerski – 24-26 listopada 2017 r.

W programie m.in.:
- Obserwacja meczów Międzynarodowego Turnieju Legia Cup (zawodnicy z rocznika 2007) m.in. takich drużyn jak: Manchester United, Manchester City, Juventus Turyn, Hertha Berlin, Anderlecht Bruksela, Feyenoord Rotterdam (więcej o Legia Cup - KLIKNIJ).
- Konsultacje warsztatowe z koordynatorami Akademii Piłkarskiej Legii Warszawa (m.in. Radosławem Mozyrko oraz Piotrem Urbanem).
- Panele dyskusyjne: rola komunikacji we współczesnym futbolu dziecięcym i młodzieżowym, kontrola emocji, growth mindset vs fixed mindset, charakterystyka pracy na etapie u10–u13 w Akademii piłkarskiej Legii Warszawa.
- Obserwacja treningów drużyn Akademii oraz Legia Soccer Schools.

Dodatkowo:
- Oficjalny certyfikat ukończenia stażu.
- Bilet na mecz z udziałem Legii Warszawa rozgrywany na Stadionie przy ul. Łazienkowskiej 3.
- Pakiet startowy Legii Warszawa.
- Codzienne lunche w Restauracji przy Łazienkowskiej 3.
- Wycieczka po Stadionie Legii Warszawa.
- Zniżka na zakupu w FanStore.

Warunki organizacyjne:
- Małe grupy uczestników.
- Indywidualny opiekun grupy.

Udział jednej osoby w jednym z terminów: 590 zł (cena zawiera podatek 23% VAT). Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Serdecznie zapraszamy!
Jesteśmy do dyspozycji także pod coaching@legiasoccerschools.pl oraz numerem telefonu 22 318 20 17 (linia czynna w dni powszednie od 10:00 do 17:00).

ZAPISZ SIĘ NA WYBRANY STAŻ - KLIKNIJ

 

 

 

MULTIMEDIA
LOKALIZACJE LEGIA SOCCER SCHOOLS
Zasięg Legia Soccer Schools

Liczba zawodników: 4 090

Liczba lokalizacji: 82

Liczba drużyn: 271

zobacz całą mapę
Legia Soccer Schools na YouTube