Obozy Legii Warszawa Lato 20... Rocznik 2016 - nowe pokoleni... Skorzystaj z treningu GRATIS...

AKTUALNOŚCI

2018-12-11 16:53

Start zapisów na Science4Football 2019

Rozpoczęły się zapisy na Science4Football 2019, jedną z najbardziej prestiżowych konferencji międzynarodowych, promujących zastosowanie nauki w praktyce najpopularniejszej dyscypliny sportowej na świecie. Kongres z udziałem renomowanych ekspertów, reprezentujących najlepsze i najbardziej innowacyjne kluby świata, odbędzie się jak co roku 1 i 2 maja na Stadionie Legii.

Dwudniowy kongres Science4Football to wyjątkowe wydarzenie w polskim futbolu, które promuje praktyczną wiedzę oraz wykorzystanie osiągnięć i badań naukowych technologii w dziedzinie piłki nożnej i nauk o sporcie. Zapisy trwają na stronie: http://science4football.com/.

 

Do końca stycznia obowiązuje cena inauguracyjna.

 

Dla pierwszych 30 osób przygotowaliśmy specjalną cenę inauguracyjną.

 

W gronie prelegentów znajdą się między innymi międzynarodowe autorytety: trener przygotowania fizycznego FC Barcelony Andres Martin Garcia, konsultant mistrza Hiszpanii profesor Paul Bradley, fizjolog żywienia Matt Lovell, pracujący dla AFC Bournemouth, a także konsultant Manchesteru City, i Tottenhamu Hotspur, oraz analityk Christopher Carling, którego zatrudniały Manchester United, Paris Saint-Germain i Olympique Marsylia i przez wiele lat Lille OSC.
Kolejni polscy i zagraniczni prelegenci będą cyklicznie prezentowani przez organizatorów w kolejnych tygodniach i miesiącach. Łącznie na Science4Football zagości ponad 15 czołowych spikerów.

 

Udział w drugiej edycji kongresu będzie doskonałą okazją do pozyskania unikalnej wiedzy oraz wszechstronnego doskonalenia warsztatu pracy trenerskiej. Prelegenci będą dyskutować o najnowszych osiągnięciach nauki i wyzwaniach stojących przed rozwojem szkolenia.

 

Najważniejsze obszary tematyczne Science4Football 2019 to:
– Kondycja zdrowotna zawodników, odnowa biologiczna, żywienie i suplementacja.
– Trening i monitoring obciążeń.
– Skauting, analiza i statystyki.
– Coaching, wspieranie talentów i psychologia.
– Technologia w sporcie.

 

Pierwszymi Partnerami kongresu Science4Football są już Ekstraklasa SA, Ministerstwo Sportu i Turystyki, Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Mistrz Polski Legia Warszawa.

 

Oficjalna strona Science4Football: http://science4football.com/.

 

Reportaż z edycji Science4Football 2018:

 

 

Zapraszamy!

MULTIMEDIA
LOKALIZACJE LEGIA SOCCER SCHOOLS
Zasięg Legia Soccer Schools

Liczba zawodników: 4 310

Liczba lokalizacji: 102

Liczba drużyn: 322

zobacz całą mapę
Legia Soccer Schools na YouTube