Zimowe obozy Legii Warszawa ... Legia Family Camp - obóz dla... Zapisz swoje dziecko do Legi...

AKTUALNOŚCI

2018-02-12 17:41

Przyjdź na mecz ze Śląskiem Wrocław!

Autor: Legia Warszawa SA

W piątek, 16 lutego o godz. 20.30, Legia Warszawa zainauguruje po przerwie zimowej rozgrywki ligowe na własnym stadionie. Przeciwnikiem naszej drużyny w 23. kolejce piłkarskiej LOTTO Ekstraklasy będzie Śląsk Wrocław. Przyjdź na #Ł3, zobacz nowych piłkarzy Legii i wspieraj swoją drużynę w walce o obronę mistrzowskiego tytułu! #ZawszePoZwycięstwo!

TUTAJ KUPISZ BILET

NA MECZ ZE ŚLĄSKIEM WROCŁAW

 

Zapraszamy do Strefy Kibicado kas klubu przy ul. Łazienkowskiej 3 lub na Wyspę w Centrum Handlowym M1 w Markach. Punkt w M1 czynny jest od poniedziałku do niedzieli w godz. 11.00 - 20.00.

 

Zachęcamy do korzystania z zakupu biletów w systemie online również te osoby, które nie posiadają karty kibica. Osoby, które jednak zdecydują się na zakup w kasach klubu informujemy, że na dwa dni przed meczem ze Śląskiem Wrocław kasy Legii i POK będą otwarte dłużej, tj. w środę 14.02 oraz w czwartek 15.02 w godz. 8:00 - 21:00. Dodatkowo od poniedziałku 11.02 kasa nr 1 będzie otwarta od godz. 8:00. W dniu meczu POK jest czynny od godz. 8:00.

 


 

 

 


Zapoznaj się z regulaminem sprzedaży biletów na mecze Legii Warszawa rozgrywane na stadionie przy ul. Łazienkowskiej 3 w sezonie 2017/18.

 

 

 

 

 

KUPUJĘ BILET BEZ KARTY KIBICA

 

 

 

MÓJ PIERWSZY MECZ NA LEGII

 

 

 

KARTA KIBICA - JAK WYROBIĆ

 

 

 

RABATY - UCZNIOWIE, STUDENCI, SENIORZY

 

 

BILETY VIP

MULTIMEDIA
LOKALIZACJE LEGIA SOCCER SCHOOLS
Zasięg Legia Soccer Schools

Liczba zawodników: 4 310

Liczba lokalizacji: 102

Liczba drużyn: 322

zobacz całą mapę
Legia Soccer Schools na YouTube