Trenuj w Legii! Wiosenny nab... Rocznik 2018 - nowe pokoleni... Sportowy Rodzic - trenuj i o...

AKTUALNOŚCI

2021-03-22 16:25

Przedszkola - nowa lokalizacja na Włochach!

Autor: Legia Soccer Schools

Zapraszamy na zajęcia Przedszkoli piłkarskich Legii Warszawa do nowego ośrodka treningowego na Włochach! Program rozwoju piłkarskich umiejętności jest przeznaczony dla dziewczynek i chłopców od 3 do 7 roku życia. Zapisz swoje dziecko i zacznij trenować jak Mistrz!

Cieszymy się z kolejnej warszawskiej lokalizacji Przedszkoli piłkarskich Legii i już teraz zapraszamy do zapisów! Dziękujemy dzielnicy Włochy oraz szczególnie Ośrodkowi Sportu i Rekreacji M. St. Warszawy w dzielnicy Włochy za ciepłe przyjęcie i udostępnienie znakomitej lokalizacji na treningi naszych najmłodszych legionistek i legionistów.

 

Treningi będą odbywały się zgodnie z poniższym harmonogramem:
- Warszawa - Włochy (hala przy ul. Gładka 18)
- Niedziele o godz. 12:00
- Start zajęć - 11 kwietnia 2021 roku

W powyższej lokalizacji trenujemy przez cały rok.

 

„Przedszkola Piłkarskie” to zajęcia piłkarskie dla dzieci w wieku od 3 do 7 roku życia i są one częścią ogólnopolskiego projektu „Legia Soccer Schools”, którego celem jest edukacja w zakresie trwałego kształtowania prozdrowotnych nawyków wśród najmłodszych dziewczynek i chłopców poprzez promocję zasad aktywnego stylu życia w oparciu o zajęcia sportowe na najwyższym poziomie.

 

ZAPISZ SIĘ - KLIKNIJ

 

Podczas zajęć dzieci, będąc pod opieką trenera oraz asystentki, wkraczają w zaczarowany świat bajek i opowieści, w którym przeżywając przygody bawią się, rywalizują w duchu fair play oraz grają w mini piłkę nożną.

Dzięki odpowiedniej liczebności grup (do 15 os.) oraz bogatemu wyposażeniu placów treningowych, każde dziecko może liczyć na pełne wsparcie zarówno pod kątem pomocy w czasie piłkarskich zadań jak i rozwijania talentów, które drzemią w każdym małym człowieku.

Starannie wyselekcjonowana kadra trenerska to osoby, które na co dzień prowadzą zajęcia piłkarskie w najlepszym miejscu do rozwoju młodych talentów – Akademii Piłkarskiej Legii Warszawa. Bazując na swoim doświadczeniu oraz programie zajęć stworzonym specjalnie dla najmłodszych, wspierają chęć do ruchu młodych chłopców i dziewczynek i dają szansę na przeżycie niezapomnianych chwil.

By wzmocnić poczucie więzi między rodzicem a jego pociechą w ramach zajęć „Piłkarskie Przedszkola Legii” będziemy zachęcać do udziału w zajęciach również opiekunów naszych małych adeptów piłki nożnej.

Zapisz swoje dziecko już teraz i podaruj mu niepowtarzalną szansę obcowania z piłką nożną i mistrzowską zabawą z Legią Warszawa.

 

Koszty uczestnictwa:
• Wpisowe: od 179 zł (w ramach wpisowego: profesjonalny zestaw odzieży treningowej firmy adidas oraz zaproszenie na mecz Legii Warszawa).
• Abonament miesięczny: 159 zł.

ZAPISZ SIĘ - KLIKNIJ

 

 

 

 

 

 

MULTIMEDIA
LOKALIZACJE LEGIA SOCCER SCHOOLS
Zasięg Legia Soccer Schools

Liczba zawodników: 4 310

Liczba lokalizacji: 102

Liczba drużyn: 322

Legia Soccer Schools na YouTube