Trenuj w Legii! Zapisy czas ... Sportowy Rodzic - trenuj i o... Wyjątkowy start sezonu - TRE...

AKTUALNOŚCI

2021-02-09 13:45

Produkt miesiąca w sklepie Legia Soccer Schools

Autor: LSS

Mamy dla Was dobrą wiadomość. Postanowiliśmy co miesiąc promować specjalnymi warunkami zakupu jeden lub kilka produktów z naszego sklepu on-line (dostępnego na https://panel.legiasoccerschools.pl/).

W tym miesiącu radzimy zwrócić uwagę na:

Bluza/koszulka bramkarska Legia Soccer Schools w specjalnej cenie za jedyne 149 zł (cena regularna: 199 zł.). Promocja na ten produkt będzie trwać do 28.02.2021 r..

Jednocześnie pragniemy poinformować o wprowadzeniu do naszego sklepu zestawu zimowego idealnego na coraz chłodniejsze dni w promocyjnej cenie 79 zł (cena regularna: 99 zł).

W skład zestawu wchodzi czapka zimowa z haftowanym herbem, komin/szal z haftowanym herbem oraz zimowe rękawiczki z haftowanym herbem.

 

Jak dokonać zakupu?

Zakupu dokonacie Państwo w kilku prostych krokach:
1. Logując się na konto opiekuna przez adres http://panel.legiasoccerschools.pl gdzie loginem jest Państwa adres mailowy.
2. Po zalogowaniu przechodząc do zakładki „Informacje o zawodnikach”.
3. Klikacie w przycisk „Kup sprzęt treningowy Ⓛ»” znajdujący się przy nazwisku zawodnika, któremu zamierzacie dokonać zakupu.
4. Przejść do działu w sklepie "produkty miesiąca". 
4. Wybieracie z listy interesujące Was produkty oraz ich rozmiar i akceptujecie zakup kliknięciem „Zamawiam” na dole strony.
5. Wybrane produkty są doliczane do salda zawodnika, a historię zamówień i co było zamawiane możecie zobaczyć w widoku „Płatności” w tabelce „Produkty”.

 

Płatności dokonujecie Państwo na to samo, indywidualne konto zawodnika, którego dotychczas używacie do opłacenia abonamentu za treningi.

 

Informujemy, że sprzęt zostanie wydany tylko tym z Państwa, którzy nie zalegają z bieżącymi opłatami za zajęcia w Legia Soccer Schools.

 

W razie pytań lub uwag jesteśmy do Państwa dyspozycji pod nr telefonu: 22 318 20 17 oraz adresem: sklep@legiasoccerschools.pl.

 

Zapraszamy!

 

MULTIMEDIA
LOKALIZACJE LEGIA SOCCER SCHOOLS
Zasięg Legia Soccer Schools

Liczba zawodników: 4 310

Liczba lokalizacji: 102

Liczba drużyn: 322

Legia Soccer Schools na YouTube