Łomża

AKTUALNOŚCI

2017-09-10 19:40

Panie i Panowie - wystartował nowy sezon Piłkarskich Przedszkoli w Łomży!

Długo czekaliśmy na ten moment. Po 77 dniach wracamy jednak z nowym sezonem Piłkarskich Przedszkoli w Łomży! Co prawda w lipcu i sierpniu nasi zawodnicy mieli okazję uczestniczyć w zajęciach wakacyjnych, jednak każdy z utęsknieniem czekał już na nowy sezon regularnych zajęć. Także Panie i Panowie - ZACZYNAMY!

Motywem przewodnim dzisiejszego treningu, który rozpoczął sie punktualnie o godznie 9, był popularny film animowany - Pingwiny z Madagaskaru. W konwencję tej bajki ubrane były wszystkie gry oraz zabawy ruchowe. Trenerzy w atrakcyjny sposób, za pomocą opowieści ruchowych, 'przemycali' elementy koordynacyjne oraz techniki piłkarskiej. Na koniec dzieci miały okazję rywalizować w minimeczach.

Więcej zdjęć z dzisiejszego treningu dostępne jest w Galerii (zakładka Multimedia na górze strony).

Zajęcia przeznaczone są dla wszystkich dzieci w wieku 3-7 lat (urodzonych w latach 2010-2014), za równo chłopców jak i dziewczynek. Zajęcia dostosowane są do wieku ćwiczących, a prowadzenie ich w konwencji bajki w formie opowieści ruchowych jest dla naszych małych zawodników bardzo atrakcyjne i motywuje ich do aktywnego udziału.

 

Przypominamy także, iż w dalszym ciągu można się do nas dopisywać! Aby tego dokonać kliknij w ten link: https://panel.legiasoccerschools.pl/

Więcej informacji możecie Państwo znaleźć także na naszej stronie www.lomza.legiasoccerschools.pl, a także pod tel 696 546 388 lub mailem lomza@legiasoccerschools.pl

 

MULTIMEDIA
MIEJSCE TRENINGÓW
Zasięg Legia Soccer Schools

Liczba zawodników: 4 310

Liczba lokalizacji: 102

Liczba drużyn: 322

Legia Soccer Schools na YouTube