Zapisz swoje dziecko na tren... Skorzystaj z treningu GRATIS... Zimowe Obozy Legii - ruszyły...

AKTUALNOŚCI

2019-03-20 08:44

Obozy Legii Warszawa Lato 2019 - ruszyły zapisy!

Autor: Legia Soccer Schools Fot. Tadeusz Piorunik

Profesjonalny trening piłkarski a także innych dyscyplin, w znakomitych lokalizacjach i warunkach, pod okiem najlepszej kadry szkoleniowej oraz wychowawczej realizującej wyjątkowy program sportowy z wieloma dodatkowymi atrakcjami prosto od Legii Warszawa czeka na Państwa oraz Państwa dzieci podczas letnich obozów Legii. Zapraszamy dziewczynki i chłopców od 3 do 15 roku życia oraz po raz kolejny - także rodziców! Spędź aktywne lato z Legią!

Zapraszamy do zapoznania się z propozycją otwartych letnich obozów piłkarskich, które w okresie wakacji 2019 roku odbędą się przy Łazienkowskiej 3, w Ustroniu, w Gniewinie oraz w Hiszpanii. Po raz kolejny realizowane będą także turnusy Legia Family Camp czyli Obozy dla dzieci w wieku 3-7 lat oraz rodziców - do wyboru Hiszpania lub Polska!
 
Na obozy zapraszamy wszystkie dzieci. Także te, które do tej pory nie miały styczności z piłką nożną oraz naszym Klubem. Propozycja jest skierowana do dziewczynek i chłopców z całej Polski urodzonych w latach 2005 - 2016 a także ich Rodziców (Legia Family Camp).

Zapisz się: Kliknij tutaj
Więcej informacji: www.Obozy.LegiaSoccerSchools.pl

 

 

Turnusy:

Stadion Legii Warszawa, ul. Łazienkowska 3 (z noclegiem lub bez):
    28 lipca – 2 sierpnia 2019 r.
    4 sierpnia – 9 sierpnia 2019 r. - Obóz piłkarski / Obóz umiejętności indywidualnych

Perła Beskidu, Ustroń:
    12 sierpnia - 18 sierpnia 2019 r. - Legia Family Camp / Obóz koszykarski / Obóz piłkarski
    18 sierpnia - 24 sierpnia 2019 r. - Obóz piłkarski / Obóz badmintona
    24 sierpnia - 30 sierpnia 2019 r.

Hotel Mistral, Gniewino
    27 lipca – 3 sierpnia 2019 r. - Obóz piłkarski / Obóz umiejętności indywidualnych

Lloret de Mar, Hiszpania
    22 czerwca - 1 lipca 2019 r. - Legia Family Camp / Obóz piłkarski


Kontakt:
Więcej informacji pod numerem telefonu 513 111 847. Pytania można wysyłać też drogą elektroniczną na adres: obozy@legiasoccerschools.pl.

Cena:
Koszt jednego turnusu już od 1 349 zł brutto!

Przypominamy, że liczba miejsc na liście uczestników Obozów Piłkarskich jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Zapisz się: Kliknij tutaj
Więcej informacji: www.Obozy.LegiaSoccerSchools.pl

 

 

 

 

 

MULTIMEDIA
LOKALIZACJE LEGIA SOCCER SCHOOLS
Zasięg Legia Soccer Schools

Liczba zawodników: 4 310

Liczba lokalizacji: 102

Liczba drużyn: 322

Legia Soccer Schools na YouTube