Uroczysty TRENING NA PŁYCIE ... Trenuj w Legii! Wiosenny nab... Rocznik 2018 - nowe pokoleni...

AKTUALNOŚCI

2020-07-28 11:05

Obozowicze w Muzeum Legii

Autor: Legia Soccer Schools Fot. Janusz Partyka

Trwa kolejny turnus piłkarskich Obozów Legia Soccer Schools przy Łazienkowskiej 3. Dzisiejszy dzień dzielne legionistki i legioniści rozpoczęli wizytą w Muzeum Legii Warszawa gdzie nasz kustosz, Wiktor Bołba, zadbał o to, by uczestnicy otrzymali pokaźną dawkę bezcennej wiedzy na temat historii naszego klubu i stolicy.

Wycieczka po Muzeum Legii to obowiązkowy punkt w harmonogramie całego turnusu Obozów Legia Soccer Schools. Dodatkowo, poza dwoma treningami piłkarskimi dziennie, program zakłada m.in. wizytę w parku trampolin, wycieczkę szlakiem Szarych Szeregów, wykłady z dietetyki, analizy meczowe, treningi badmintona, tenisa, a także zwiedzanie Legia Training Center w Książenicach i wiele innych!

 

Obozy Legia Soccer Schools organizujemy w to lato także w Ustroniu oraz w Hotelu Mistral w Gniewinie, gdzie właśnie trwa Legia Family Camp, czyli obóz dla dzieci oraz rodziców. Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy: www.obozy.legiasoccerschools.pl.

 

Zdjęcie

ZdjęcieZdjęcieZdjęcieZdjęcieZdjęcieZdjęcieZdjęcieZdjęcieZdjęcieZdjęcie

MULTIMEDIA
LOKALIZACJE LEGIA SOCCER SCHOOLS
Zasięg Legia Soccer Schools

Liczba zawodników: 4 310

Liczba lokalizacji: 102

Liczba drużyn: 322

Legia Soccer Schools na YouTube