Zaleszany

AKTUALNOŚCI

2019-02-15 17:13

Nowy nabór do szkółek piłkarskich Legii Warszawa w Zaleszanach!

Autor: Legia Soccer Schools Zaleszany

Sebastian Szymański nową twarzą Szkół Techniki!

Sebastian Szymański wie, że umiejętności indywidualne dają przewagę na boisku! Zapisz swoje dziecko na zajęcia Szkół Techniki Legii Warszawa w Zaleszanach, gdzie rozwijamy piłkarskie umiejętności u dzieci od 6 do 14 roku życia.

Jest nas coraz więcej :), dlatego też wychodząc naprzeciw oczekiwaniom dzieci jak i rodziców podzieliliśmy naszych zawodników na dwie grupy. A wszystko po to, aby jeszcze więcej trenować, ćwiczyć, powtarzać i rozwijać technicznie naszych legionistów!

 

Zajęcia odbywają się w Szkole Podstawowej w Turbii:

 

Zajęcia dla Grupy 1 - wtorek godz. 17:00 - 18:00

Zajęcia dla Grupy 2 - wtorek godz. 18:00 - 19:00 

 

Szczegółowe informacje:

Małgorzata Likus

Koordynator LSS Zaleszany

tel. 660-452-522

MULTIMEDIA
MIEJSCE TRENINGÓW
Zasięg Legia Soccer Schools

Liczba zawodników: 4 310

Liczba lokalizacji: 102

Liczba drużyn: 322

Legia Soccer Schools na YouTube