Bartoszyce

AKTUALNOŚCI

2017-09-13 08:26

Misiek Kazek w Bartoszycach

Gość specjalny Legia Soccer Schools

W tym tygodniu odwiedził nasze miasto specjalny Gość. Ten gość to Miś kazek - oficjalna maskotka Legii Warszawa. Kazek zwiedził nasze miasto i spotkał się z dziećmi i mieszkańcami w centrum gdzie rozegrał kilka mini meczów. Ponieważ Kazek bardzo lubi dzieci, obiecał że odwiedzi wszystkie przedszkola w Bartoszycach więc jeśli nie mogliście go spotkać w centrum to poznacie go osobiście w swoim przedszkolu. Kazek zostanie z nami do soboty czyli to naszego wielkiego otwarcia Ośrodka LSS. Zapraszamy serdecznie: www.bartoszyce.legiasoccerschools.pl

 

 

MULTIMEDIA
MIEJSCE TRENINGÓW
Zasięg Legia Soccer Schools

Liczba zawodników: 4 310

Liczba lokalizacji: 102

Liczba drużyn: 322

zobacz całą mapę
Legia Soccer Schools na YouTube