Serock

AKTUALNOŚCI

2017-04-10 11:06

Mamy się dobrze!

Dawno nic nie pojawiało się na stronie, ale proszę się nie obawiać! Nieprzerwanie trenujemy i pokazujemy coraz wyższy poziom.

Regularne treningi, to klucz do zwycięstwa i my się tego trzymamy. Do naszego przedszkola dołączają nowi piłkarze, którzy bez problemu odnajdują się wśród reszty grupy i dają z siebie wszystko podczas treningów. Do tej pory nauczyliśmy się prowadzenia piłki wewnętrzną i zewnętrzną częścią stopy oraz podeszwą. Dodatkowo szlifujemy podania, a także zatrzymanie futbolówki, oraz uderzenie prostym podbiciem.

Piękna pogoda sprzyja nam coraz bardziej, dlatego z niecierpliwością czekamy na pierwszy trening na dworze :) A z tego miejsca serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców do zapisywania swoich pociech do naszego Piłkarskiego Przedszkola. Gwarantujemy piłkarski rozwój, naukę zasad fair play i pracy w grupie, a przede wszystkim wspaniałą zabawę!

Do zobaczenia! :)    

MULTIMEDIA
MIEJSCE TRENINGÓW
Zasięg Legia Soccer Schools

Liczba zawodników: 4 310

Liczba lokalizacji: 102

Liczba drużyn: 322

Legia Soccer Schools na YouTube