Zimowe obozy Legii Warszawa ... Legia Family Camp - obóz dla... Zapisz swoje dziecko do Legi...

AKTUALNOŚCI

2017-10-10 11:23

Legia Soccer Schools: Oni nam zaufali

Autor: akademia.legia.com

W ostatnim czasie na akademia.legia.com prezentowaliśmy wywiady ze znanymi osobami, które zapisały swoje dzieci do Piłkarskich Przedszkoli Legii Warszawa. Zebraliśmy je w jedno miejsce, bo naprawdę jest co poczytać. Nasi rozmówcy przedstawiają bardzo ciekawe opinie dotyczące projektu, dzielą się wrażeniami z kibicowania naszemu Klubowi, ale i opowiadają o swoim życiu. Gorąco zachęcamy do lektury!

 

Zofia Noceti-Klepacka: Jak tylko dowiedziałam się, że tutaj powstał program dla dzieciaków w jego wieku, nie miałam żadnych wątpliwości. (...) Sama jestem sportowcem i wiem jak powinno się to odbywać. Obserwując treningi synka mogę powiedzieć, że naprawdę fajnie to wygląda. Dzieci przez 60 minut zajęć biegają z uśmiechem na twarzach. Syn wychodzi z treningów bardzo zadowolony. Zawsze chce na nie wracać, a to jest w tym wieku najważniejsze. (czytaj więcej!) 

Dariusz Tuzimek: W Przedszkolach Legii podoba mi się atmosfera i pomysłowość. Na przykład to, że jeden trening w miesiącu jest z rodzicami. Kapitalna sprawa, do naśladowania przez innych. Dziś każdy się spieszy, nie ma czasu nawet żeby przebywać z własnym dzieckiem. A tutaj nagle przebrali się wszyscy tatusiowie, również tacy, którzy po raz pierwszy od lat zostali oderwani od biurka. Czasem tym tatusiom szło gorzej niż dzieciom, kiedy na przykład musieli przebiec między nogami syna czy córki. Była kupa śmiechu i świetna zabawa. (czytaj więcej!) 

Robert Korzeniowski: Najpierw chodziliśmy na Łazienkowską, ale tam nie do końca pasowały nam godziny weekendowe. Teraz jesteśmy na Grochowie. I przyznam szczerze, że patrząc na zajęcia nie tylko jako trener czy nauczyciel wychowania fizycznego, ale też jako rodzic widzę, że są one prowadzone w bardzo adekwatny do wieku sposób. (...) Dzieci są uczone nie tylko aktywności fizycznej, ale też zachowań, które mogą zaprocentować w przyszłości – przybijanie piątki kolegom, postawy fair play. (...) To elementy, które sprawiają, że kiedyś będą lepszymi obywatelami, ale też lepszymi kibicami nacechowanymi wzajemnym szacunkiem. (czytaj więcej!) 

Anna Korcz: Jestem z grupy osób, która ubolewa nad upadkiem obyczajów. Właśnie takie programy jak Przedszkola Legii mogą uczyć młodych ludzi postaw moralnych i  zasad fair play – nie tylko na boisku, ale i w życiu. Takie zachowania to coś cudownego, umiejętność hamownia swoich atawistycznych emocji w myśl i ku czci wielkim sportowcom. Bardzo podoba mi się sposób prowadzenia zajęć przez trenerów. Są dowcipni, weseli, bardzo opiekuńczy i dla najmłodszych bardzo cieplutcy. Podpisuję się pod tym w 100%. (czytaj więcej!)


Zapisz swoje dziecko na treningi do Legii Warszawa - KLIKNIJ!

 

 

MULTIMEDIA
LOKALIZACJE LEGIA SOCCER SCHOOLS
Zasięg Legia Soccer Schools

Liczba zawodników: 4 310

Liczba lokalizacji: 102

Liczba drużyn: 322

zobacz całą mapę
Legia Soccer Schools na YouTube