Trenuj w Legii! Zapisy czas ... Sportowy Rodzic - trenuj i o... Wyjątkowy start sezonu - TRE...

AKTUALNOŚCI

2020-10-26 13:13

Legia oraz UEFA Playmakers zapraszają dziewczynki!

Autor: Legia Soccer Schools Źródło: UEFA, Disney, Playmakers

Legia Soccer Schools, UEFA i Disney połączyły siły, żeby stworzyć program Playmakers, paneuropejską inicjatywę, w której zapraszamy dziewczynki w wieku do 8 lat, żeby poznały piłkę nożną dzięki zabawom oraz opowiadaniu historii. Zapraszamy na darmowe treningi piłkarskie przy Łazienkowskiej 3!

Chcemy, żeby piłka nożna była sportem nr 1 dla dziewczynek w każdym wieku. Aby to się stało, zachęcamy najmłodsze pokolenie w całej Europie, w tym również tych, którzy nie interesują się piłką nożną poprzez zaoferowanie dziewczynkom wyjątkowo ciekawej ścieżki wejścia w naszą dyscyplinę.

 

Właśnie dlatego stworzyliśmy Playmakers. Pierwszy ogólnoeuropejski program w obszarze piłki Grassroots dla dziewczynek w oparciu o udowodnione zalety nauki poprzez zabawę. Program Playmakers używa innowacyjnego podejścia bazującego na opowiadaniu historii, aby wykreować przyjemność z gry. Pomagać nam w tym będą najlepsze historie na świecie - właśnie dlatego połączyliśmy siły z Disneyem.

 

Wykorzystując uwielbiane historie i postaci, Playmakers może dotrzeć do zupełnie nowych odbiorców i zaangażować w piłkę więcej dziewczynek niż kiedykolwiek wcześniej.

 

Zapraszamy na darmowe treningi przy Łazienkowskiej 3 wszystkie dziewczynki do 8 roku życia! Pierwszy etap projektu będzie trwał 10 tygodni (10 zajęć).

 

GRUPA DOCELOWA:
- Dziewczynki w wieku do 8 lat.

 

KIEDY TRENUJEMY?
- W każdą niedzielę o godzinie 11:00 (boisko treningowe przy ul. Łazienkowskiej 3).
- Pierwszy trening: 8 listopada 2020 r.

 

JAK SIĘ ZGŁOSIĆ?
- Napisz do nas na playmakers@legiasoccerschools.pl i czekaj na szczegóły.

 

MULTIMEDIA
LOKALIZACJE LEGIA SOCCER SCHOOLS
Zasięg Legia Soccer Schools

Liczba zawodników: 4 310

Liczba lokalizacji: 102

Liczba drużyn: 322

Legia Soccer Schools na YouTube