Zapisz swoje dziecko na tren... Zimowe Obozy Legii - ruszyły... Skorzystaj z treningu GRATIS...

AKTUALNOŚCI

2019-11-19 15:21

Legia Cup 2019 - terminarz gier

Autor: Legia Soccer Schools

Juventus, Manchester United, Anderlecht Bruksela czy RB Salzburg - to nie skład Ligi Mistrzów, a uczestnicy nadchodzącej edycji Legia Cup, która odbędzie się w weekend 23 - 24 listopada! Święto piłki młodzieżowej przy Ł3 to szansa do rywalizacji na najwyższym poziomie dla dwóch drużyn Legii Warszawa. Poniżej znajdziecie szczegółowy harmonogram gier.

TABELA, WYNIKI I STATYSTYKI LIVE - LEGIACUP.PL

SOBOTA, 23 LISTOPADA 2019 r.:

I KOLEJKA
1    9:00    Legia I Warszawa          -    Vistula Garfield NY
2    9:00    Hertha Berlin         -    Anderlecht Bruksela
1    9:20    RB Salzburg         -    Norwegian Soccer Academy
2    9:20    Talent Warszawa         -    Team Europa
1    9:40    Manchester United         -    Sparta Praga
2    9:40    Pogoń Lwów         -    Legia II Warszawa
               
II KOLEJKA
1    10:00    Hertha Berlin         -    Legia I Warszawa
2    10:00    RB Salzburg         -    Vistula Garfield NY
1    10:20    Talent Warszawa         -    Anderlecht Bruksela
2    10:20    Manchester United         -    Norwegian Soccer Academy
1    10:40    Pogoń Lwów         -    Team Europa
2    10:40    Juventus Turyn         -    Sparta Praga
                
III KOLEJKA
1    11:00    RB Salzburg         -    Hertha Berlin
2    11:00    Talent Warszawa         -    Legia I Warszawa
1    11:20    Manchester United         -    Vistula Garfield NY
2    11:20    Pogoń Lwów         -    Anderlecht Bruksela
1    11:40    Juventus Turyn         -    Norwegian Soccer Academy
2    11:40    Legia II Warszawa          -    Team Europa
               
IV KOLEJKA   
1    12:00    Talent Warszawa         -    RB Salzburg
2    12:00    Manchester United         -    Hertha Berlin
1    12:20    Pogoń Lwów         -    Legia I Warszawa
2    12:20    Juventus Turyn         -    Vistula Garfield NY
1    12:40    Legia II Warszawa          -    Anderlecht Bruksela
2    12:40    Sparta Praga         -    Norwegian Soccer Academy
           
V KOLEJKA 
1    13:00    Manchester United         -    Talent Warszawa
2    13:00    Pogoń Lwów         -    RB Salzburg
1    13:20    Juventus Turyn         -    Hertha Berlin
2    13:20    Legia II Warszawa          -    Legia I Warszawa
1    13:40    Sparta Praga         -    Vistula Garfield NY
2    13:40    Team Europa         -    Anderlecht Bruksela
                
VI KOLEJKA
1    15:00    Pogoń Lwów         -    Manchester United
2    15:00    Juventus Turyn         -    Talent Warszawa
1    15:20    Legia II Warszawa          -    RB Salzburg
2    15:20    Sparta Praga         -    Hertha Berlin
1    15:40    Team Europa         -    Legia I Warszawa
2    15:40    Norwegian Soccer Academy         -    Vistula Garfield NY
                
VII KOLEJKA
1    16:00    Juventus Turyn         -    Pogoń Lwów
2    16:00    Legia II Warszawa          -    Manchester United
1    16:20    Sparta Praga         -    Talent Warszawa
2    16:20    Team Europa         -    RB Salzburg
1    16:40    Norwegian Soccer Academy         -    Hertha Berlin
2    16:40    Anderlecht Bruksela         -    Legia I Warszawa

VIII KOLEJKA      
1    17:00    Legia II Warszawa          -    Juventus Turyn
2    17:00    Sparta Praga         -    Pogoń Lwów
1    17:20    Team Europa         -    Manchester United
2    17:20    Norwegian Soccer Academy         -    Talent Warszawa
1    17:40    Anderlecht Bruksela         -    RB Salzburg
2    17:40    Vistula Garfield NY         -    Hertha Berlin
                
NIEDZIELA, 24 LISTOPADA 2019 r.:

IX KOLEJKA      
1    9:00    Sparta Praga         -    Legia II Warszawa
2    9:00    Team Europa         -    Juventus Turyn
1    9:20    Norwegian Soccer Academy         -    Pogoń Lwów
2    9:20    Manchester United         -    Anderlecht Bruksela
1    9:40    Vistula Garfield NY         -    Talent Warszawa
2    9:40    Legia I Warszawa          -    RB Salzburg
               
X KOLEJKA
1    10:00    Team Europa         -    Sparta Praga
2    10:00    Norwegian Soccer Academy         -    Legia II Warszawa
1    10:20    Anderlecht Bruksela         -    Juventus Turyn
2    10:20    Vistula Garfield NY         -    Pogoń Lwów
1    10:40    Legia I Warszawa          -    Manchester United
2    10:40    Hertha Berlin         -    Talent Warszawa
               
XI KOLEJKA
1    11:00    Norwegian Soccer Academy         -    Team Europa
2    11:00    Anderlecht Bruksela         -    Sparta Praga
1    11:20    Vistula Garfield NY         -    Legia II Warszawa
2    11:20    Legia I Warszawa          -    Juventus Turyn
1    11:40    Hertha Berlin         -    Pogoń Lwów
2    11:40    RB Salzburg         -    Manchester United

XII KOLEJKA     
1    12:00    Anderlecht Bruksela         -    Norwegian Soccer Academy
2    12:00    Vistula Garfield NY         -    Team Europa
1    12:20    Legia I Warszawa          -    Sparta Praga
2    12:20    Hertha Berlin         -    Legia II Warszawa
1    12:40    RB Salzburg         -    Juventus Turyn
2    12:40    Talent Warszawa         -    Pogoń Lwów

XIII KOLEJKA
1    13:00    Vistula Garfield NY         -    Anderlecht Bruksela
2    13:00    Legia I Warszawa          -    Norwegian Soccer Academy
1    13:20    Hertha Berlin         -    Team Europa
2    13:20    RB Salzburg         -    Sparta Praga
1    13:40    Talent Warszawa         -    Legia II Warszawa
2    13:40    Manchester United         -    Juventus Turyn

 

TABELA, WYNIKI I STATYSTYKI LIVE - LEGIACUP.PL

Zapraszamy w weekend 23 - 24 listopada na Łazienkowską 3!
Emocji i dobrego futbolu na pewno nie zabraknie! Wstęp wolny.

 

MULTIMEDIA
LOKALIZACJE LEGIA SOCCER SCHOOLS
Zasięg Legia Soccer Schools

Liczba zawodników: 4 310

Liczba lokalizacji: 102

Liczba drużyn: 322

Legia Soccer Schools na YouTube