Obozy Legii Lato 2020 - rusz... Zapisz swoje dziecko na tren... Skorzystaj z treningu GRATIS...

AKTUALNOŚCI

2019-12-28 12:18

Legia Bin Challenge! Weź udział w konkursie

Autor: LW

Pierwsza drużyna udała się na urlopy, na kolejny mecz Legii w Ekstraklasie trzeba czekać aż do 9 lutego. Co robić? Podejmij wyzwanie #LegiaBinChallenge i wraz ze znajomymi wygrajcie atrakcyjne nagrody, m.in. telefony komórkowe Alcatel 3X!

Jesienią tego roku zawodnicy Legia Soccer Schools oraz naszej Akademii wzięli udział w spontanicznej zabawie i wykonali popularne zadanie Bin Challenge, dołączając się do globalnego trendu, w którym regularnie biorą udział znani piłkarze i kluby takie jak Real Madryt, Manchester City, Chelsea oraz jakiś czas temu niektóre z klubów Ekstraklasy! Obejrzyjcie na naszym filmie jak im poszło oraz podejmijcie wyzwanie i weźcie udział w naszym konkursie #LegiaBinChallenge!

 

 

Co trzeba zrobić? Zrealizować wyzwanie, jakim jest trafienie piłką do kosza. Ale nie ma to wiele wspólnego z koszykówką! Kosz może być dowolnej wielkości i z dowolnego miejsca - sali gimnastycznej, podwórka, a nawet Waszego domu.

W wyzwaniu nie można wziąć udziału samemu – każdy potrzebuje od 2 do 4 kolegów bo tylko drużyny składające się z 3 do 5 zawodników mogą wygrać konkurs. I jeszcze jedno – piłkę mają odbić wszyscy, ale nie może ona odbić się od ziemi. Tylko głowami lub nogami. Jasne? Proste? Jasne, że proste! Tylko kopać. No i nagrywać. Pamiętajcie - liczy się kreatywność i dobra zabawa!

Warunkiem wzięcia udziału w konkursie #LegiaBinChallenge jest umieszczenie na swoim publicznym Instagramie lub Facebooku krótkiego filmiku dokumentującego waszą wersję wyzwania - rekomendujemy nie więcej niż 59 sekund. W opisie zdjęcia dodajcie koniecznie hasztag #LegiaBinChallenge oraz oznaczcie profile Legii https://www.facebook.com/LegiaWarszawa/ lub https://www.instagram.com/legiawarszawa/. Nie ma ograniczeń – filmów może być dowolna liczba! Jest jedno ograniczenie: nagrodzonym można zostać tylko raz. Tylko?! Aż! Bo nagrody są niczego sobie!

W zależności od uzyskanego miejsca w Konkursie, uczestnicy mogą otrzymać:
– telefon komórkowy Alcatel 3X,
– jednorazowe bilety na określony domowy mecz Legii w Ekstraklasie,
– oficjalne koszulki meczowe Legii,
– piłki z podpisami wybranych zawodników Legii,
– gadżety ze sklepu stacjonarnego FanStore,
– oraz vouchery na trening piłkarski dla dziecka w ramach projektu Legia Soccer Schools.

Uczestnikiem Konkursu może być każdy, kto skończył 13 lat,obserwuje nasz oficjalny profil na Instagramie https://www.instagram.com/legiawarszawa lub polubił oficjalny profil na Facebooku https://www.facebook.com/LegiaWarszawa/. Najmłodszych fanów piłki nożnej, którzy chcieliby zaprezentować swoje umiejętności piłkarskie zachęcamy do zaproszenia do udziału starszych kolegów, koleżanek, wujków, a także rodziców!

Więcej informacji na temat konkursu znajdziecie w załączonym Regulaminie.

Konkurs trwa od 28 grudnia 2019 r. do 26 stycznia 2020 r.

Nie zwlekajcie i pokażcie wasze wersje #LegiaBinChallenge

Czas start!

MULTIMEDIA
LOKALIZACJE LEGIA SOCCER SCHOOLS
Zasięg Legia Soccer Schools

Liczba zawodników: 4 310

Liczba lokalizacji: 102

Liczba drużyn: 322

Legia Soccer Schools na YouTube