Zimowe obozy Legii Warszawa ... Legia Family Camp - obóz dla... Zapisz swoje dziecko do Legi...

AKTUALNOŚCI

2018-11-19 14:53

Harmonogram gier Legia Cup 2018

Czternasta edycja międzynarodowego turnieju Legia Cup zbliża się wielkimi krokami. W tym roku dwanaście drużyn z całego świata rywalizować będzie w weekend 24 - 25 listopada. Przy Łazienkowskiej 3 pojawią się między innymi ubiegłoroczny zwycięzca Anderlecht Bruksela, a także Juventus Turyn, Manchester United czy Hertha Berlin. Zobaczcie szczegółowy harmonogram rozgrywek.

 

RELACJA LIVE - WYNIKI I TABELE - KLIKNIJ

 

SOBOTA, 24 LISTOPADA 2018 r.

I KOLEJKA
BOISKO    GODZ.               
1    10:00    Legia Warszawa I         -    Varsovia Warszawa
2    10:00    Manchester United         -    Cadence Chicago
1    10:20    Team Europe         -    Legia Warszawa II
2    10:20    Hertha Berlin         -    Perth Academy
1    10:40    Anderlecht Bruksela         -    Red Bull Salzburg
2    10:40    Fc Lugano         -       Juventus Turyn
               
II KOLEJKA
BOISKO    GODZ.               
1    11:00    Varsovia Warszawa         -    Legia Warszawa II
2    11:00    Team Europe         -    Hertha Berlin
1    11:20    Legia Warszawa I         -    Red Bull Salzburg
2    11:20    Manchester United         -    Anderlecht Bruksela
1    11:40    Fc Lugano         -    Perth Academy
2    11:40    Cadence Chicago         -       Juventus Turyn
                
III KOLEJKA
BOISKO    GODZ.               
1    12:00    Anderlecht Bruksela         -    Legia Warszawa II
2    12:00    Team Europe         -    Varsovia Warszawa
1    12:20    Hertha Berlin         -    Cadence Chicago
2    12:20    Manchester United         -    Fc Lugano
1    12:40    Red Bull Salzburg         -    Perth Academy
2    12:40    Legia Warszawa I         -       Juventus Turyn
               
IV KOLEJKA
BOISKO    GODZ.               
1    13:00    Varsovia Warszawa         -    Hertha Berlin
2    13:00    Cadence Chicago         -    Anderlecht Bruksela
1    13:20    Legia Warszawa II         -    Red Bull Salzburg
2    13:20    Fc Lugano         -    Team Europe
1    13:40    Legia Warszawa I         -    Manchester United
2    13:40    Perth Academy         -       Juventus Turyn
               
V KOLEJKA
BOISKO    GODZ.               
1    14:40    Red Bull Salzburg         -    Cadence Chicago
2    14:40    Anderlecht Bruksela         -    Varsovia Warszawa
1    15:00    Hertha Berlin         -    Fc Lugano
2    15:00    Perth Academy         -    Legia Warszawa II
1    15:20    Team Europe         -    Legia Warszawa I
2    15:20    Manchester United         -       Juventus Turyn
                
VI KOLEJKA
BOISKO    GODZ.               
1    15:40    Cadence Chicago         -    Perth Academy
2    15:40    Varsovia Warszawa         -    Red Bull Salzburg
1    16:00    Fc Lugano         -    Anderlecht Bruksela
2    16:00    Legia Warszawa I         -    Hertha Berlin
1    16:20    Manchester United         -    Team Europe
2    16:20    Legia Warszawa II         -       Juventus Turyn
                
VII KOLEJKA
BOISKO    GODZ.               
1    16:40    Red Bull Salzburg         -    Fc Lugano
2    16:40    Anderlecht Bruksela         -    Legia Warszawa I
1    17:00    Hertha Berlin         -    Manchester United
2    17:00    Perth Academy         -    Varsovia Warszawa
1    17:20    Legia Warszawa II         -    Cadence Chicago
2    17:20    Team Europe         -       Juventus Turyn


NIEDZIELA, 25 LISTOPADA 2018 r.

VIII KOLEJKA
BOISKO    GODZ.               
1    09:00    Perth Academy         -    Anderlecht Bruksela
2    09:00    Legia Warszawa II         -    Hertha Berlin
1    09:20    Cadence Chicago         -    Team Europe
2    09:20    Fc Lugano         -    Legia Warszawa I
1    09:40    Varsovia Warszawa         -    Manchester United
2    09:40    Red Bull Salzburg         -       Juventus Turyn
                
IX KOLEJKA
BOISKO    GODZ.               
1    10:00    Anderlecht Bruksela         -    Team Europe
2    10:00    Perth Academy         -    Legia Warszawa I
1    10:20    Red Bull Salzburg         -    Manchester United
2    10:20    Legia Warszawa II         -    Fc Lugano
1    10:40    Cadence Chicago         -    Varsovia Warszawa
2    10:40    Hertha Berlin         -       Juventus Turyn
               
X KOLEJKA
BOISKO    GODZ.               
1    11:00    Manchester United         -    Perth Academy
2    11:00    Legia Warszawa I         -    Legia Warszawa II
1    11:20    Fc Lugano         -    Cadence Chicago
2    11:20    Team Europe         -    Red Bull Salzburg
1    11:40    Hertha Berlin         -    Anderlecht Bruksela
2    11:40    Varsovia Warszawa         -       Juventus Turyn
               
XI KOLEJKA
BOISKO    GODZ.               
1    12:00    Legia Warszawa II         -    Manchester United
2    12:00    Perth Academy         -    Team Europe
1    12:20    Red Bull Salzburg         -    Hertha Berlin
2    12:20    Cadence Chicago         -    Legia Warszawa I
1    12:40    Varsovia Warszawa         -    Fc Lugano
2    12:40    Anderlecht Bruksela         -       Juventus Turyn

 

 

 

RELACJA LIVE - WYNIKI I TABELE - KLIKNIJ

 

 

MULTIMEDIA
LOKALIZACJE LEGIA SOCCER SCHOOLS
Zasięg Legia Soccer Schools

Liczba zawodników: 4 310

Liczba lokalizacji: 102

Liczba drużyn: 322

zobacz całą mapę
Legia Soccer Schools na YouTube