Trenuj w Legii! Zapisy czas ... Sportowy Rodzic - trenuj i o... Wyjątkowy start sezonu - TRE...

AKTUALNOŚCI

2020-10-26 10:47

Balon przykrył boisko przy Ł3!

Autor: Legia Soccer Schools Fot. Mateusz Kostrzewa, Jacek Prondzynski

W weekend boczne boisko ze sztuczną nawierzchnią przy Łazienkowskiej 3 zostało przykryte halą pneumatyczną, która pozwoli na korzystanie z obiektu w komfortowych warunkach w okresie jesienno-zimowym. Można już śmiało powiedzieć, że mroźna aura nam niestraszna!

Balon rozciągający się nad płytą boiska bocznego przy Ł3 umożliwi przeprowadzanie zajęć w korzystnych warunkach niezależnie od temperatury panującej na zewnątrz. Mimo że jeszcze ciężko mówić o prawdziwych mrozach, to jesteśmy już gotowi na ich przyjście!

 

To pierwszy tego typu projekt w Polsce na pełnowymiarowym placu gry. Cała konstrukcja zajmie powierzchnię 111 na 72 metrów. Nawet w największe mrozy temperatura wewnątrz hali nie spadnie poniżej 8 stopni Celsjusza. Balon będzie demontowany na okres wiosenno-letni, a następnie ponownie rozkładany w okresie jesienno-zimowym.

Na podobne udogodnienia mogą liczyć także zawodnicy z większości pozostałych ośrodków w Warszawie – w niektórych lokalizacjach już trenują pod balonami, w innych wkrótce zaczną zajęcia w komfortowych warunkach.

 

 

 

 

 

MULTIMEDIA
LOKALIZACJE LEGIA SOCCER SCHOOLS
Zasięg Legia Soccer Schools

Liczba zawodników: 4 310

Liczba lokalizacji: 102

Liczba drużyn: 322

Legia Soccer Schools na YouTube