Obozy Legii Warszawa Lato 20... Rocznik 2016 - nowe pokoleni... Skorzystaj z treningu GRATIS...

AKTUALNOŚCI

2018-10-16 18:56

Balon przykrył boisko przy Ł3!

Autor: Legia Soccer Schools Fot. Mateusz Kostrzewa

W niedzielę boczne boisko ze sztuczną nawierzchnią przy Łazienkowskiej 3 zostało przykryte halą pneumatyczną, która pozwoli na korzystanie z boiska w komfortowych warunkach w okresie jesienno-zimowym. Można już śmiało powiedzieć, że mroźna aura nam niestraszna!

Balon rozciągający się nad płytą boiska bocznego przy Ł3 umożliwi przeprowadzanie zajęć w korzystnych warunkach niezależnie od temperatury panującej na zewnątrz. Mimo że jeszcze ciężko mówić o prawdziwych mrozach, to jesteśmy już gotowi na ich przyjście!

 

To pierwszy tego typu projekt w Polsce na pełnowymiarowym placu gry. Cała konstrukcja zajmie powierzchnię 111 na 72 metrów. Nawet w największe mrozy temperatura wewnątrz hali nie spadnie poniżej 8 stopni Celsjusza. Balon będzie demontowany na okres wiosenno-letni, a następnie ponownie rozkładany w okresie jesienno-zimowym.

Na podobne udogodnienia mogą liczyć także zawodnicy z pozostałych ośrodków w Warszawie – zajęcia na Bemowie czy Targówku od początku odbywają się na ogrzewanej hali, balon na Mokotowie czy Ursynowie czeka już na legionistów od jakiegoś czasu.

 

 

MULTIMEDIA
LOKALIZACJE LEGIA SOCCER SCHOOLS
Zasięg Legia Soccer Schools

Liczba zawodników: 4 310

Liczba lokalizacji: 102

Liczba drużyn: 322

zobacz całą mapę
Legia Soccer Schools na YouTube