Obozy Legii Warszawa Lato 20... Rocznik 2016 - nowe pokoleni... Skorzystaj z treningu GRATIS...

AKTUALNOŚCI

2018-08-29 14:46

Back To School z Legią i Hulakula

Autor: HulaKula

Pamiętacie zeszłoroczną edycję rodzinnej imprezy Back To School? Było malowanie koszulek, zumba kids, balonikowe show oraz rozdaliśmy 100 szkolnych wyprawek! W tym roku ponownie sprawimy, aby powrót do szkoły był przyjemny - przygotowaliśmy jeszcze więcej atrakcji, a także zdecydowanie zwiększamy ilość wyprawek. Dla zawodników Legii na hasło "Legia Soccer Schools" wejście na plac zabaw w dniu eventu z rabatem -20%.

Podczas imprezy wystąpi Eryk Waszczuk - 12-letni wokalista, pochodzący z Międzyrzeca Podlaskiego. Był uczestnikiem pierwszej edycji programu The Voice Kids, gdzie występował w drużynie Edyty Górniak. https://youtu.be/4C5y7ZIn7hQ.

Przedstawienie: Cyrk Einsteina, czyli jest zabawa, jest nauka - każdy znajdzie czego szuka! Większość z nas, choćby przez moment, marzyła o byciu naukowcem. O eksperymentowaniu, poznawaniu i odkrywaniu nieznanego. Widowiskowe doświadczenia wytłumaczone w prosty, zabawny i humorystyczny sposób mają za zadanie rozbudzić chęć poznawania, konstruowania, eksperymentowania i zgłębiania nauk ścisłych.

Matplaneta - instytucja nakierowana na rozwijanie zdolności matematycznych u dzieci. W dzisiejszym świecie napakowanym matematyka i logiką szkoła nie przygotowuje dzieci odpowiednio do zadań w przyszłości. Będziecie mogli poznać ofertę Matplanety, a także porozwiązywać zagadki.

Legia Soccer Schools - niesamowita okazja dla wszystkich fanów piłki nożnej! Zapraszamy na piłkarski trening z trenerami Legii na specjalnie przygotowanym boisku. UWAGA: Dla zawodników Legii na hasło "Legia Soccer Schools" wejście na plac zabaw w dniu eventu z rabatem -20%.

Planeta Robotów przygotowała dla dzieci Kreatywną Strefę LEGO oraz mini-warsztaty z tematyką SUMO Robotów. Bez dwóch zdań programowanie i nauki ścisłe są przyszłością!

Szkółka bowlingowa - pod okiem naszych instruktorów dzieci będą miały okazję poznać tajniki tej fantastycznej gry.
I tura: 11:00
II tura: 12:00.
Liczba miejsc ograniczona - obowiązują zapisy pod numerem 669 001 001.

Podczas imprezy będziecie mieli szansą na wygranie super nagrody, której sponsorem jest firma Camo Code Sp. z o.o. właściciel marki Calmean Channel – zegarków z GPS dla dzieci.

Do pierwszych 100 biletów na plac zabaw kupionych w dniu imprezy w recepcji sali zabaw dodamy kupon upoważniający do odbioru wyprawki, a pozostałą część rozdamy podczas licznych konkursów i w efektownym finale imprezy! Będzie się działo! (Kupony nie będą wydawane do Grouponów)


Informacje dodatkowe:
Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta
ul. Jagiellońska 82B, 03-301 Warszawa
Data: 2 września 2018
Godz.: 13:00-18:00
Udział jest bezpłatny i nielimitowany wiekowo!

Wstęp na plac zabaw wewnętrzny jest płatny wg cennika, tj. 40 zł od dziecka za bilet open.

MULTIMEDIA
LOKALIZACJE LEGIA SOCCER SCHOOLS
Zasięg Legia Soccer Schools

Liczba zawodników: 4 310

Liczba lokalizacji: 102

Liczba drużyn: 322

zobacz całą mapę
Legia Soccer Schools na YouTube