Legia Family Camp - obóz dla... Letnie obozy Legii Warszawa ... SZKOŁA MOTORYKI LEGII WARSZA...

AKTUALNOŚCI

2017-08-31 10:47

Back to school z Hulakula :)

Autor: Hula Kula

Powroty z wakacji bywają trudne zarówno dla dzieci, jak i dla rodziców, dlatego Hulakula przygotowała wyjątkową imprezę. Z nami pierwszy września będzie niezapomnianym dniem zabaw, który świetnie nastroi wszystkich członków rodziny na nadchodzące wyzwania roku szkolnego! Dla zawodników Legii na hasło "Legia Soccer Schools" wejście na plac zabaw w dniu eventu z rabatem -50%.

Rozpocznij rok szkolny ze spokojem i zgarnij wyprawkę dla swojej pociechy! Mamy ich do rozdania aż 100. Co zrobić by ją dostać? Wystarczy odwiedzić nas w piątek 1 września w godzinach 17.00-20.00. Pierwsze 100 dzieci odbierze za darmo wyprawkę szkolną.

Poza wyprawkami, podczas imprezy Back To School, będzie możliwość wygrania zegarka z lokalizatorem dla dzieci CALMEAN Child Watch Touch!
Smartwatch dla dzieci CALMEAN Child Watch Touch został stworzony specjalnie z myślą o dzieciach. W połączeniu z Systemem CALMEAN pozwala m.in na:
• lokalizowanie (trzy moduły lokalizatora GPS+WiFi+LBS)
• przeglądanie historii przemieszczania się
• wykonywanie i odbieranie połączeń głosowych (tylko z zatwierdzonymi przez opiekuna kontaktami)
• szybkie połączenie SOS
• wyznaczanie Bezpiecznych Stref i powiadomień np. o przedwczesnym wyjściu ze szkoły lub braku powrotu do domu o określonej godzinie
• dyskretny Nasłuch otoczenia
• nagradzanie dziecka
Więcej informacji na stronie internetowej www.calmean.pl

W programie między innymi: zabawy i animacje taneczne – zumba kids, balonikowe kreacje,warsztaty z malowania koszulek i pocztówek z wakacji, a także występ magika!

Dla rodziców warsztaty z psychologiem Mirosławą Kątną, która opowiadać będzie jak pomóc dzieciom radzić sobie ze szkolnym stresem, na co zwrócić uwagę by nie przegapić istotnych problemów, a także jak pozytywnie motywować dzieci do szkolnych wyzwań.


Serdecznie zapraszamy! Zapewniamy, że tego dnia w Hulakula wszyscy na chwilę zapomną o czekających za rogiem obowiązkach szkolnych!

Back To School z Hulakula
1.09 (piątek), start: godz. 17.00
Wstęp wolny!

 

MULTIMEDIA
LOKALIZACJE LEGIA SOCCER SCHOOLS
Zasięg Legia Soccer Schools

Liczba zawodników: 4 310

Liczba lokalizacji: 102

Liczba drużyn: 322

zobacz całą mapę
Legia Soccer Schools na YouTube